Budowanie scoringu BIK

Analiza raportu BIK

Analiza raportu BIK
4.5 (90%) 2 votes

Analiza raportu BIKCzy wiesz, że analiza raportu BIK wykonana przed złożeniem wniosku o kredyt hipoteczny może przynieść Ci nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych oszczędności? Jeśli nie, przeczytaj koniecznie….

Analiza raportu BIK – dlaczego jest taka ważna?

Bank, jak wiadomo, dzieli klientów na mniej lub bardziej wiarygodnych. Nie jest tajemnicą, że marzeniem każdego banku jest posiadanie tylko najlepszych, najsolidniejszych i należących do najniższej grupy ryzyka klientów. Szczególnie przy tak długoterminowych umowach jakimi są kredyty hipoteczne. Dlatego też, gdy na horyzoncie pojawia się taki klient, bank zrobi wszystko, aby go zatrzymać u siebie i nie dopuścić do tego, aby poszedł do konkurencji tylko dlatego, że kalkulator kredytu hipotecznego wyliczył mu tam ratę niższą o 100 zł.

Dlatego też klienci mający status pięciu gwiazdek w BIK mogą liczyć na liczne przywileje w bankach oferujących kredyty hipoteczne. Mowa tutaj o niższej prowizji i marży, które zmniejszają ratę kredytu wyliczoną przez kalkulator kredytu hipotecznego w oparciu o dane zamieszczone w tabelach prowizji i cennikach banków.

Są to stawki i prowizje oferowane wszystkim klientom mającym zdolność kredytową. Ale klienci, na których bankom zależy szczególnie, mogą liczyć na niższe oprocentowanie i opłaty. Co automatycznie przełoży się na zmniejszenie miesięcznej raty kredytu hipotecznego. Jeśli różnica ta wyniesie 100 zł, to oszczędność przy kredycie na 240 miesięcy przełoży się na 24 tysiące złotych!

Takim szczęśliwcem możesz być i Ty, szanowny czytelniku. Musisz jednak wcześniej sprawdzić, czy Twój scoring BIK na pewno nie może być wyższy. Temu służy wspomniana analiza raportu BIK.

Analiza BIK – zgubione punkty BIK

W wielu raportach BIK osób już składających wnioski kredytowe widnieją olbrzymie rezerwy. Istnieje ogromna ilość niuansów powodujących utratę punktów BIK i w rezultacie osłabienie swojego scoringu. Analiza raportu BIK ma za zadanie dokonanie audytu danego raportu i sprawdzenie:

  • możliwości odzyskania w szybkim czasie straconych punków BIK
  • realnych szans na podniesienie scoringu
  • elementów z raportu BIK do skorygowania
  • czasu potrzebnego na przekroczenie bariery 5 gwiazdek BIK (status dostępny nielicznym kredytobiorcom)

Dzięki analizie raportu BIK w ciągu 8 godzin dowiesz się, czy Twój BIK kryje w sobie rezerwy, które możesz wykorzystać do podniesienia swojej “ceny” w przetargu z bankiem i możliwości negocjacji warunków dostępnych dla wybrańców.

Nie zmarnuj szansy, jaką jest możliwość przekroczenia magicznej bariery pięciu gwiazdek BIK i dołączenia do grona najbardziej cenionych przez banki kredytobiorców.

Jak zamówić analizę raportu BIK?

Najlepiej dokonać tego u sprawdzonych ekspertów, gwarantujących najwyższa jakość wiedzy na temat tajemnic BIK. Serwis Windykowani.pl to 7 lat doświadczenia w usługach związanych z Biurem Informacji Kredytowej, między innymi takich jak profesjonalna analiza raportu BIK.

Zamówienia można dokonać poprzez stronę serwisu www.windykowani.pl. Cena usługi to 44 zł – kliknij, aby zamówić

Dodaj komentarz

avatar